CZECH LEONHART OPEN 2016 PRAHA

Sportovci FoosForLife Teamu jsou aktuálními mistry České republiky!!! Početný tým sportovců FoosForLife vyrazil na prestižní turnaj z mezinárodní účastí sportovců z více než 7 zemí Evropy. V konkurenci nejlepších hráčů Evropy si naši sportovci vedli výborně. Mistry ČR středních škol se stávají Vojtěch Holub a Dominik Rára. Jan Žanta s Romanem Koňaříkem skončili na 2. místě. O největší úspěch se postarali Radek Drda a Vojtěch Holub když senzačně vyhráli hlavní soutěž Open dvojic a stali se tak MISTRY REPUBLIKY 2016.Vojtěch Holub (17) a Radek Drda (25) ukázali že právě z FoosForLife přicházejí ti nejlepší světoví hráči. Radek Drda vyhrál také soutěž penalt a v hlavních Open jednotlivcích získal krásné 5. místo. Společně s Vojtěchem Holubem obsadili 3. příčku v soutěži speedball. Juniorskou kategorii ovládli junioři FoosForLife ve dvojicích i jednotlivcích. Soutěž války brankářů Jan Žanta zakončil na 5. místě. Vojtěch Holub a Soňa Peloušková získali krásné 3 místo v Mixed dvojicích. Losované dvojice, soutěž nováčků a amatéru byly velmi úspěšné pro Dominika Ráru, Vojtěcha Blablu, Jakuba Ondryáše,Davida Navrátila, Ondřeje Chovance a Michala Krumpocha.
Všem hráčům děkujeme za výbornou sportovní atmosféru a za podporu sportovců FoosForLife. Přejeme sportovcům týmu hodně štěstí na budoucích turnajích. Velké poděkování patří lidem, kteří nás podporují, našim partnerům a sponzorům Ivo Valenta, NadaceSYNOT, Strana soukromníků České republiky- Zlínský kraj, městu Rožnov pod Radhoštěm , Stavební práce Kamenár, Zlínský kraj, Evolaris a AK security. Děkujeme FUČR a FTB za perfektně odvedenou organizaci turnaje.