FoosForLife Team on tour 2016 Europameisterschaft -2016

Foosforlife Team Czech Republic ve složeni Radek Drda a Vojta Holubsoutěžili na největsí soutěži roku 2016 Europameisterschaft. Do Německého Bonn dorazila elita sportovců z celého světa . Celkově soutěžilo 538 hráčů z více než 15 zemí. Soutěžilo se v 15 kategoriích do kterých se rozdělilo 50 000 euro. FoosForLife Tým předvedl že patří ke světové špičce ve stolním fotbalu.Reprezentanti z Rožnova pod Radhoštěm dosáhli úžasných výsledků. Kategorii nováčkovských dvojic suvereně ovládla dvojice Holub Vojtěch a Matěj Volek a získali 1 místo. V kategorii Open dvojic se dařilo Česko rakouské dvojici ve složení Radek Drda a Miroslav Vasic, kteří obsadili krásné 13 místo ze 186 tymu. Disciplína amatérských jednotlivců se stala úspěšná pro Vojtěcha Holuba, který obsadil bronzovou pozici. Tým z České republiky zde reprezentoval v prestižní soutěži NationCup. Česká republika nakonec obsadila 9 pozici po těsné prohře s Nizozemskou reprezentaci.
Reprezentanti české republiky z klubu FoosForLife Radek Drda a Vojtěch Holub zde opět potvrdili výbornou formu a už nyní se připravují na následující turnaje. Dalši mistrovství ze série světové tour se odehraje za měsíc v Německu a pote se reprezentanti budou připravovat na mezinárodni mistrovství Německa a Swiss open. Velmi děkujeme našim partnerům a sponzorům, kteří nás podporuji. Speciální poděkováni patřiNadaceSYNOT , panu Ivo Valenta a Rožnov pod Radhoštěm - město.