Mistrovství republiky Rosengart Praha

!!! FOOSFORLIFE MÁ AKTUÁLNÍ MISTRY REPUBLIKY HNED V NĚKOLIKA KATEGORIÍCH !!!
FoosForLife Team tentokrát vyrazil do hlavního města bojovat o cenné kovy. V konkurenci elity hráčů České republiky ale i zahraničních reprezentantů se naši sportovci neztratili a dosáhli výborných výsledků.
Junioři našeho týmu potvrdili naprostou dominanci ve své kategorii a vyhráli juniorské jednotlivce i dvojice. Vojtěch Holub(17) a Vojtěch Ličko(11) se tak stali mistry republiky pro rok 2016. Další stupně vítězů v kategorii patřily Michalu Krumpochovi s Davidem Navrátilem a 3 příčku obsadili Chovanec Ondřej a Ondryáš Jakub. V kategorii Open jednotlivců Vojtěch Holub rozdílem 1 body těsně prohrál a obsadil tak pěkné 4. místo. Drda Radek nestačil na vítěze turnaje Ladislava Křepelu a tentokrát mu patří 9. místo. Dvojice Drda a Holub i v hlavních Open dvojicích obsadili 9. místo a to prohrou s 1 bodovým rozdílem proti dvojici Fischer a Velart. Gratulaci si zaslouží a titul mistrů republiky v kategorii dvojic nováčků získali Viktor Miguel Jbaili a Michal Krumpoch. Soutěž mix týmů Radek Drda a Ciuban Christina zakončili na 13. místě a dvojice Pavla Faronová a Vojtěch Holub na 7. místě.
Obrovská gratulace patří Vojtěchovi Ličkovi za titul aktuálního mistra republiky pro rok 2016.Ličko Vojtěch je nejmladší mistr republiky v historii českého foosbalu, přejeme mu hodně úspěchu a brzký titul mistra světa.
Sportovci týmu FoosForLife opět potvrdili výbornou formu skvělými výsledky. Všem hráčům děkujeme za výbornou sportovní atmosféru a za podporu sportovců FoosForLife. Přejeme sportovcům týmu hodně štěstí na budoucích turnajích.
Poděkování patří lidem, kteří nás podporují, našim partnerům a sponzorům Ivo Valenta,NadaceSYNOT, Strana soukromníků České republiky- Zlínský kraj ,městu Rožnov pod Radhoštěm - , Stavební práce Kamenár, Zlínský kraj, Evolaris a AK security