Team FoosForLife na turnajích v Berlíně a Rožnově pod Radhoštěm!

FoosForLife Team vyrazil během jednoho weekendu hned na 2 turnaje v Německu a Česku. Tým rozdělil síly a vyslal své sportovce do Berlína na Master series a do domácího Rožnova na 4P Czech Championship.
Vojtěch Holub v konkurenci elity Německých hráčů vybojoval ze 160 dvojic v kategorii Open dvojic úžasné 2. místo společně s Alexandrem Di Bellem. Vojtěch vyhrál také soutěž juniorských jednotlivců a potvrdil své kvality nejlepšího juniorského sportovce světa do 19 let. Rožnovský 4P Czech Championship se vydařil zkušené dvojici Radek Drda a Martin Douša, kteří v silné konkurenci hráčů z ČR, Slovenska, Polska vyhráli soutěž dvojic a umístili se na 3.místě v soutěži 2 ball a Elite dvojic. Skvělé výsledky si vybojovali také Jan Žanta a Daniel Kraus, kteří vybojovali cenné 2. místo v Elite dvojicích a Jan 3. místo v jednotlivcích. Gratulace patří také dalším hráčům z FoosForLife za skvělé výsledky : Jakub Ondryáš, Ondřej Chovanec, Dominik Rára, Franta Zbořil , Jan Zbořil, Vilém Bauer, Vojtěch Blabla, Michal Krumpoch.
Všem hráčům děkujeme za podporu sportovců FoosForLife. Přejeme sportovcům týmu hodně štěstí na budoucích turnajích. Velké poděkování patří lidem, kteří nás podporují, našim partnerům a sponzorům: Ivo Valenta,NadaceSYNOT ,Strana soukromniků ČR - Zlínský kraj Rožnov pod RadhoštěmRožnov pod Radhoštěm - město , Stavební práce Kamenár, Zlínský kraj, Evolaris a AK security.